FIFA 2022 izslēgšanas spēļu posma spēles

Astotdaļfināls tika izspēlēts no 3. līdz 7. decembrim.A grupas uzvarētāja Nīderlande guva vārtus ar Memfisa Depaja, Deilija Blinda un Denzela Dumfrīsa starpniecību, pārspējot ASV ar 3:1, un Hadži Raits guva vārtus ASV izlases labā.Mesi guva trešo vārtus turnīrā kopā ar Džulianu Alvaresu, panākot Argentīnai divu vārtu pārsvaru pār Austrāliju, un, neskatoties uz Enzo Fernandesa pašu vārtiem pēc Kreiga Gudvina metiena, Argentīna uzvarēja ar 2:1.Olivjē Žirū vārti un Mbapē sitiens ļāva Francijai ar 3:1 izcīnīt uzvaru pār Poliju, un vienīgos vārtus Polijas labā ar soda sitienu guva Roberts Levandovskis.Anglija ar 3:0 pārspēja Senegālu, vārtus guva Džordans Hendersons, Harijs Keins un Bukajo Saka.Daizens Maeda pirmajā puslaikā guva vārtus Japānas labā pret Horvātiju, bet otrajā puslaikā izlīdzināja Ivanu Perišiču.Neviena no komandām nespēja atrast uzvarētāju, Horvātijai 11 metru soda sitienu sērijā uzveicot Japānu ar 3:1.Brazīlijas labā vārtus guva Viniciuss Juniors, Neimars, Ričarlisons un Lukass Pakete, bet dienvidkorejieša Paika Seungho sitiens samazināja deficītu līdz 4:1.Marokas un Spānijas mačs pēc 90. minūtes noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, nosūtot maču uz papildlaiku.Papildlaikā neviena no komandām nespēja gūt vārtus;Maroka uzvarēja mačā ar 3:0 pēc soda sitieniem.Gonsalo Ramosa "hat-trick" ļāva Portugālei ar 6:1 pieveikt Šveici, un vārtus guva portugālis Pepe, Rafaels Gerreiro un Rafaels Leao, kā arī šveicietim Manuelam Akanji.

Ceturtdaļfināli tika izspēlēti 9. un 10. decembrī.Horvātija un Brazīlija pēc 90 minūtēm noslēdza 0:0 un devās papildlaikā.Brazīlijas labā vārtus pagarinājuma 15. minūtē guva Neimārs.Tomēr Horvātija otrajā papildlaikā ar Bruno Petkoviča palīdzību panāca izlīdzinājumu.Kad mačs bija neizšķirts, cīņas gaitu izšķīra 11 metru soda sitiens, kurā Horvātija uzvarēja sērijā ar 4:2.Argentīnas labā vārtus guva Nahuels Molina un Mesi, pirms Vouts Veghorsts neilgi pirms spēles beigām panāca izlīdzinājumu ar diviem vārtiem.Mačs norisinājās papildlaikā un pēc tam līdz soda sitieniem, kur Argentīna izcīnīja uzvaru ar 4:3.Maroka ar 1:0 sagrāva Portugāli, un pirmā puslaika beigās vārtus guva Jusefs Ennesīri.Maroka kļuva par pirmo Āfrikas valsti un pirmo arābu valsti, kas iekļuvusi sacensību pusfinālā.Neskatoties uz to, ka Harijs Keins Anglijas izlasei iesita pendeli, ar to nepietika, lai uzvarētu Franciju, kas uzvarēja ar 2:1 ar Orēlēna Tšuameni un Olivjē Žirū vārtiem, aizsūtot viņu uz otro Pasaules kausa pusfinālu pēc kārtas.

Nāc un izveido savu lietussargu, lai atbalstītu komandu!

Publicēšanas laiks: 13. decembris 2022